Побудова фізичної, віртуальної і гібридної інфраструктури

Час висуває підвищені вимоги до ІТ: швидкість, мобільність, безпека, надійність, постійно зростаючі потреби в ресурсах. Ми знаємо як забезпечити ці вимоги за допомогою оптимального поєднання сучасних ІТ рішень.
Грамотно побудована IT інфраструктура суттєво підвищить ефективність бізнес-процесів, знизить матеріальні та часові витрати, збільшить продуктивність роботи співробітників і зміцнить конкурентні позиції компанії на ринку.
В наш час інвестиції в ІТ інфраструктуру стають драйвером зростання доходу та бізнесу компаній в цілому.
Кваліфікація та відповідальність
Високий рівень кваліфікації та відповідальності наших фахівців гарантують якість, надійність і гнучкість реалізованих рішень в побудові локальної серверної системи, термінальної мережі для регіональних підрозділів або консолідації ІТ-ресурсів на майданчику хмарного провайдера в Європі.
Ми проектуємо і втілюємо в життя комплексні інфраструктурні рішення:
 • Підбір та постачання серверів, систем збереження даних, мережевого обладнання та ПЗ
  Поставка і запуск серверного, мережевого обладнання та програмного забезпечення HPE, CISCO, DELL, LENOVO, VMWare, ARUBA, NETAPP, VEEAM, FORTINET та інших провідних світових виробників
 • Міграція в хмару. Часткове або повне перенесення інфраструктури і даних до хмарного провайдера в Європі
  Оренда хмарних ресурсів, IaaS, фізичних серверів в Європі, гібридні структури, реплікація і Disaster recovery
 • Проектування і запуск систем безперебійного живлення, кондиціонування серверних кімнат і їх моніторинг
  Використовуються для забезпечення безперебійної роботи систем в умовах нестабільного електропостачання і впливу підвищених температур навколишнього середовища
 • Проектування і монтаж структурованих кабельних систем
  Правильно побудована структурована кабельна система не вимагає додаткових фінансових витрат протягом 10-ти і більше років.
 • Проектування та побудова корпоративної WiFi мережі високої продуктивності та безпеки.
  Потужна, швидка, сучасна та зручна бездротова мережа, що багато в чому перевищує по функціоналу та характеристикам дротові рішення
 • Організація термінального доступу
  Проектування і запуск термінальних мереж з використанням робочих місць на базі тонких клієнтів
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ПИТАНЬ IT ІНФРАСТРУКТУРИ!
Довірте вирішення інфраструктурних завдань професіоналам. Маючи багаторічну практику в області комплексних ІТ рішень, наша компанія приділяє особливу увагу зниженню ТСО (сукупної вартості володіння) ІТ інфраструктурою. Кожен проект розробляється з урахуванням майбутніх потреб у масштабуванні, обслуговуванні та управлінні.