Аутсорсинг офісного друку

Вибираючи рішення аутсорсингу друку, компанії вивільняють більше часу для концентрації на основній діяльності, посилюють захист інформації, а також заощаджують витрати на друк.
Аутсорсинг офісного друку - це послуга по забезпеченню максимальної ефективності процесів друку для вашого бізнесу. Управляйте бізнесом, а не принтерами!
Основні переваги Аутсорсингу друку для замовника
 • Жодних інвестицій в покупку БФП та принтерів
  Клієнт отримує в користування на період контракту нову техніку професійного рівня від провідних світових виробників (Xerox, HP, Canon, Epson та інші).
 • Проактивний сервіс
  Неперервність процесу друку за рахунок проактивного сервісу, підтримки резерву витратних матеріалів та підмінного фонду обладнання.
 • Більше часу IT фахівців на стратегічні задачі
  Аутсорсинг друку допомагає клієнтам вивільнити IT та адмін ресурси для вирішення безпосередньо завдань основного бізнесу.
 • Додатковий захист інформації
  Захист інформації шляхом більш досконалого контролю над процесом друку (авторизація користувачів, запобігання ситуацій з помилковим друком та з забутими на пристроях документами з конфіденційними даними).
 • Скорочення витрат на друк
  Використання PRO техніки з низькою собівартістю друку, а також використання апаратно-програмних рішень для управління процесом друку (примусовий двосторонній друк, управління кольоровим друком тощо).
Етапи взаємодії:
1
Аудит поточного друку
Проведення безкоштовного Аудиту.
2
Підсумок аудиту та пропозиції з оптимізації
Підбір оптимального обладнання, ПЗ та пакету послуг, враховуючи потреби клієнта.
3
Впровадження узгодженого рішення
Інсталяція та налаштування обладнання та програмного забезпечення.
4
Підтримка
Інструктаж персоналу, сервіс, витратні матеріали та запчастини.
Основні умови Аутсорсингу друку від ITCare:
Варіант А
Варіант Б
Варіант В
Як бізнес-партнер © Корпорації XEROX, наша компанія пропонує провідні масштабовані апаратно-програмні рішення, які будуть відповідати найвищим галузевим стандартам, враховувати особливості вашої організації і інтегруватися в її ІТ-інфраструктуру.
Розгалужена регіональна мережа сервіс-партнерів дозволяє нам здійснювати якісну і оперативну сервісну підтримку в національному масштабі з необхідним рівнем SLA (Service Level Agreement) в кожному обласному, районному центрі і в невеликих населених пунктах.
Замовте послугу безкоштовного аудиту друкувальної техніки!