Вирішення IT задач |

Про компанію
ТОВ «Принт Експерт», один з провідних українських системних інтеграторів, з 1999 року успішно працює на IT ринку. Для донесення більш чіткого сприйняття клієнтами цінностей компанії, у 2015 році було зареєстровано торгову марку ITCare.
В липні 2018 року компанія успішно пройшла незалежний зовнішній аудит SEDEX*. Дані про відповідність ITCare міжнародним стандартам ведення бізнесу доступні нашим клієнтам в реєстрі Supplier Ethical Data Exchange. Предметом аудиту виступили сфери трудових прав, охорони праці і здоров'я, навколишнього середовища, а також дотримання ділової етики.
Багатьом міжнародним та національним компаніям ITCare вже давно стала надійним партнером в галузі постачання усього спектру IT обладнання, програмного забезпечення та послуг для побудови сучасної, високоефективної ІТ інфраструктури.
*SEDEX – всесвітня платформа для обміну інформацією про дотримання етичних принципів постачальниками в ланцюжку постачання, включає понад 50 000 компаній в більш ніж 150 країнах світу.
Наші клієнти
Транспортна компанія
Діяльність компанії Scania здійснюється у понад 100 країнах світу. В Україні компанія Scania представлена дистриб'ютором ТОВ з ІІ "Сканія Україна" і мережею дилерських центрів, які здійснюють продаж і обслуговування транспортних засобів Scania.
Фармацевтична компанія
Teva (ТОВ «Тева Україна») – найбільша міжнародна фармацевтична компанія в Україні та один з трьох лідерів українського фармацевтичного ринку.
Виробник продуктів харчування
«Монделіс Україна» є українським підприємством, що належить до групи компаній Mondelēz International, - всесвітнього лідера у виробництві печива, та другого найбільшого у світі виробника шоколаду, жувальної гумки та льодяників. До 2014 року компанія «Монделіс Україна» називалася «Крафт Фудз Україна».
Харчова промисловість
На своєму нинішньому етапі розвитку Nestlé в Україні є беззаперечним лідером у сфері виробництва продуктів харчування. Сьогодні компанія просуває на українському ринку продукцію торгових марок NESCAFÉ, Nesquik, Coffee-mate, Nuts, KitKat, Lion, Purina, Gerber, „Світоч", „Торчин" та „Мівіна", котрі користуються великою популярністю серед споживачів.
Мережа торгових центрів в Україні
Основна спеціалізація компанії - роздрібна торгівля товарами для будівництва, меблями, побутовою хімією, побутовими приладами, товарами для саду та городу, дитячими товарами, будівельними матеріалами.
Нафтова компанія
(State Oil Company of Azerbaijan Republic, скорочено – SOCAR) – міжнародний бренд, відомий у багатьох країнах світу. SOCAR займається видобутком, переробкою, транспортуванням нафти та газу, реалізацією нафти та похідних нафтопродуктів на внутрішньому та міжнародному ринках, будівництвом та експлуатацією нафто- та газопроводів.
Споживчі товари
P&G – глобальна компанія, яка володіє однією з найсильніших портфоліо якісних, інноваційних брендів, яким довіряють споживачі по всьому світу. Серед них: Always®, Ariel®, Blend-a-Med®, Fairy®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, Tide® і Vicks®.
Лідер аграрного ринку
МХП — найбільший виробник та експортер курятини в Україні. Компанія спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також веде іншу аграрну діяльність (виробництво м'ясо-ковбасних виробів і м'ясних виробів, готових до вживання).
Мережа продуктових супермаркетів
Мережа супермаркетів VARUS на ринку роздрібної продуктової торгівлі України. Сьогодні VARUS - це 65 супермаркетів у Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Кам'янському, Долинському, Броварах, Запоріжжі, Марганці, Нікополі, Новомосковську, Павлограді та Першотравенську.
Оператор системи нафтопроводів України
Єдиний національний оператор, що надає послуги з транспортування нафти трубопровідним транспортом на нафтопереробні підприємства (НПЗ) України та транзиту нафти до країн Східної та Центральної Європи.
Світова косметична компанія
L'Oreal Ukraine - філія компанії L'Oreal Group - однієї з провідних світових косметичних компаній зі штаб-квартирою в Парижі, Франція. Основними видами діяльності L'Oreal є розробка, виробництво та маркетинг косметики та дерматологічних продуктів.
Пивоварна компанія
Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У Carlsberg Group працюють понад 40 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу.
Українська металургійна компанія
«Інтерпайп» - українська металургійна компанія, що спеціалізується на виробництві труб і коліс для залізничного транспорту. Зареєстрована в 1990 році на Кіпрі. Основна виробнича діяльність ведеться в Україні, штаб-квартира розташована в місті Дніпро.
Фармацевтична компанія
АТ «Фармак» з 2010 року український виробник лікарських засобів європейського рівня, лідер фармацевтичного ринку України та найбільший експортер лікарських засобів.
Виробник тютюнових виробів в Україні
JTI Україна – один з найбільших виробників тютюнових виробів в Україні. Входить до складу групи компаній Japan Tobacco International (штаб-квартира у м. Женева), міжнародного тютюнового бізнесу групи компаній Japan Tobacco (штаб-квартира у м. Токіо).
Група компаній FOZZY GROUP
Одна з найбільших торгово-промислових груп України, один з чільних українських ритейлерів з понад 700 торговельними об'єктами по всій території країни. Крім торговельних мереж, бізнес-інтереси Групи компаній охоплюють виробництво продуктів харчування, банківський та ресторанний бізнеси.
Багатогалузева компанія
У всьому світі 3М надихає на інновації та веде до прогресу, водночас роблячи внесок у справжній глобальний сталий розвиток шляхом захисту навколишнього середовища, корпоративної і соціальної відповідальності та економічного прогресу.
Jacobs Douwe Egberts (JDE)
Провідна світова компанія із штаб-квартирою в Голландії, яка спеціалізується виключно на виробництві кави і чаю та займає 10.6% від глобального кавового та чайного ринку.
Фармацевтична компанія
Материнська компанія Dr. Reddy's (Індія) вийшла на український фармацевтичний ринок у 1994 році, відкривши представництво у м. Києві 5 лютого 1994 року.
Бажаєте стати нашим клієнтом та досягти поставлених цілей?