Відеостіни

Це система зображення, яка складається з набору професійних відеопанелей зв'язаних між собою, та здатних відтворювати контент з різних джерел у моно та мультивіконному режимі.
Відеостіни - це один із сучасних та оригінальних варіантів візуалізації контенту, застосовуються як в приміщеннях так і зовні.

Відеостіна з використанням LCD панелей
Для побудови відеостін використовують лише професійні LCD панелі. Вигідна перевага відеостін з LCD панелей - це мінімальна глибина, що дозволяє монтувати їх максимально щільно до поверхні кріплення. Дане рішення істотно економить місце і ідеально підходить для приміщень будь-якої площі. Яскраве зображення досягається за рахунок використання світлодіодних технологій підсвічування матриці LCD панелі.
Відеостіна з використанням LED модулів
Світлодіодні (LED) відеостіни - це завжди неперевершена яскравість, чудове відтворення кольорів і висока надійність. Такі відеостіни можна встановлювати в всередині приміщення і на вулиці. Спеціальні герметичні LED модулі відеостіни працюватимуть в дощову, вітряну і морозну погоду. Завдяки високій роздільній здатності й маленькій відстані між світлодіодними пікселями, LED відеостіну можна використовувати не лише для інсталяції у сфері реклами, але й для диспетчерських і ситуаційних центрів.
Енергоспоживання LED технології вважають одним з найнижчих.
Відеостіна з використанням відеокубів
Відеокуб - це складна проекційна система зворотної проекції. Відеокуби є найбільш розповсюдженим і водночас найдорожчим рішенням для побудови відеостін.
Відеокуби мають ряд важливих переваг, головна з них це можливість роботи 365 днів на рік, в режимі 24/7. Ця особливість вкрай важлива для диспетчерських та ситуаційних центрів, де моніторинг ситуації повинен відбуватися безперервно.
Відеостіна з використанням відеопроектора
Для формування екранів величезних розмірів та складних архітектурних форм застосовують професійні потужні відеопроектори. Такі проектори здатні створити зображення не лише на рівній, але і на заокругленій або навіть на напівсферичній поверхні. Зовнішній або вбудований в проектор контролер формує цілісне безшовне зображення будь-яких розмірів.
ФАХІВЦІ КОМПАНІЇ ITCARE ДОПОМОЖУТЬ ВИБРАТИ ТА РЕАЛІЗУВАТИ РІШЕННЯ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ ВІДЕОСТІНИ ЗГІДНО З ВАШИМИ ПОТРЕБАМИ.
Давайте поспілкуємось?
Ми Вам передзвонимо впродовж наступних 15 хвилин!
Ваше Імя
Ваш телефон
Нашими надійними партнерами являються такі світові лідери як LG, Samsung, BOE, Prestigio, Mitsubishi, Panasonic, Philips, Sharp.