Утилізація

Утилізація комп'ютерної техніки, БФП та принтерів, картриджів, моніторів, електронного та іншого обладнання - це соціальний обов’язок та важлива складова діяльності кожної компанії, що турбується про навколишнє середовище та здоров’я людей.

 

Наші досвідчені фахівці проведуть ретельну технічну експертизу, оцінять доцільність подальшого використання друкуючої, комп'ютерної та будь- якої обчислювальної техніки, побутових приладів і комплектуючих. Обладнання, що підлягає утилізації, розбирається покомпонентно. З нього вилучаються всі кольорові, дорогоцінні і чорні метали, пластмасу, скло. Усі компоненти утилізуються на спеціалізованих заводах а компанія замовник отримує спеціальний документ - утилізаційний паспорт на лом та відходи, що є єдиним офіційним підтвердженням факту реальної переробки обладнання.

 

Ми допоможемо не тільки списати з балансу підприємства та утилізувати техніку, що вийшла з ладу або застаріла, а й вивезти її своїм транспортом. По Києву ця послуга надається безкоштовно.

 

Компанія «ITcare» веде свою діяльність в напрямку утилізації відповідно до законів України: «Про державне регулювання видобутку, виробництво і використання дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними» від 18.11.1997 р. № 637/97-ВР; «Про відходи» від 07.03.2002 р. №3073-III; «Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів и дорогоцінного каміння», затвердженої наказом Міністерства Фінансів України від 6 квітня 1998 р. №84.

 

Компанія «ITcare» має ліцензію Державної пробірної служби України, серія ЕА № 199046, рішення про видачу Ліцензії від 12.06.2014 р. № 19, ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі збирання, первинної обробки відходів и брухту дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, затверджених наказом Міністерства Фінансів України від 06.03.2013 р. № 374.