Утилізація

Наша компанія забезпечує повний життєвий цикл техніки: установка, обслуговування та утилізація. Ми допоможемо демонтувати, розібрати і утилізувати списану техніку, ми видаємо всі необхідні документи. 

Досвідчені фахівці проведуть детальну технічну експертизу і оцінять доцільність подальшого використання друкованої, комп'ютерної, будь обчислювальної техніки, побутових приладів і комплектуючих, Вам нададуть Акт технічного обстеження. Утилізоване обладнання підлягає розбиранню, вилучаються всі цінні деталі, які містять кольорові, дорогоцінні і чорні метали, пластмасу, скло. Техніку готують до утилізації та утилізують, при цьому ми видаємо Вам паспорт на лом і відходи. 

Ми допоможемо не тільки списати з балансу підприємства вийшла з ладу техніки, а й вивезти її своїм транспортом, по Києву ця послуга надається безкоштовно. 

Компанія ТОВ «Принт Експерт» діє повністю на законних підставах, відповідно до законів України: «Про державне регулювання відобутку, Виробництво і Використання дорогоцінніх металів и дорогоцінного каміння та контроль за операціямі з ними» від 18.11.1997 р. № 637/97-ВР; «Про відходи» від 07.03.2002 р. №3073-III; Інструкції про порядок одержании, Використання, обліку та зберігання дорогоцінніх металів и дорогоцінного каміння, ЗАТВЕРДЖЕНИЙ наказом Міністерства Фінансів України от 6 квітня 1998 р. №84. Для роботи ми отримали Ліцензію ДЕРЖАВНОЇ пробірної служби України серія ЕА № 199046, решение про видачу Ліцензії від 12.06.14 р. № 19, Ліцензійних умов провадження господарської ДІЯЛЬНОСТІ Зі Збирання, первинної ОБРОБКИ відходів и брухту дорогоцінніх металів та дорогоцінного каміння, затверджених наказом Міністерства Фінансів України от 06.03.2013 р. № 374.