Аутсорсинг друку

 

Вибираючи рішення аутсорсингу друку, компанії вивільняють більше часу для концентрації на основній діяльності, посилюють захист інформації, а також заощаджують витрати на друк.

 

Клієнт  отримує в користування сучасні високотехнологічні БФП/принтери від провідних світових виробників (Xerox, HP, Canon), програмне забезпечення (YSoft SafeQ, Xerox Workplace Suite, HP Access Control) і, звісно ж, професійне сервісне обслуговування від ITcare в будь-якій точці України.

 

Основні вигоди Аутсорсингу друку для замовника:

 

  1. Відсутність необхідності купівлі дорогої техніки.
  2. Розвантаження IT-спеціалістів.
  3. Скорочення витрат на друк за рахунок використання техніки рівня PRO з більш низькою собівартістю друку, а також за рахунок використання апаратно-програмних  рішень для управління процесом друку (запобігання випадкових відправок на друк, примусовий двосторонній друк, управління кольоровим друком і т.д.)
  4. Захист інформації шляхом більш досконалого контролю над процесом друку. Доступ до детальної аналітики.
  5. Неперервність процесу друку за рахунок підтримки резерву витратних матеріалів, своєчасного сервісного  обслуговування та наявності підмінного фонду обладнання.
  6. Інтеграція з Service Desk замовника і підтримка користувачів.

 

Розгалужена  регіональна мережа сервіс-партнерів дозволяє нам здійснювати якісну і оперативну сервісну підтримку в національному масштабі з необхідним рівнем SLA (Service Level Agreement) в кожному обласному, районному центрі і в невеликих населених пунктах. Замовте послугу безкоштовного Аудиту всієї вашої друкуючої техніки прямо зараз! Наші спеціалісти оперативно і якісно проведуть аудит і нададуть його результати у вигляді презентації.