Управлiння документообiгом

 

Компанія ТОВ «Принт Експерт» пропонує своїм замовникам великий вибір технологій управління документообігом. Для оптимізації роботи, замовнику надаються рекомендації по заміні або модернізації друкованих пристроїв після вивчення наявної оргтехніки та бізнес процесів. Наприклад: установка модулів для двосторонньої друку та зміна персональних принтерів на коридорні. 

Фахівцями нашої компанії використовується сучасне програмне забезпечення таке, як: HP Access Contorl, SafeQ, за допомогою якого реалізовуються технології «Follow me», друк по паролю, відкладена печатка і з використанням RFID карти. Така технологія, як: «ресайклінг» скоротить витрати замовника, а робота бухгалтерії оптимізується за допомогою контракту «вічний картридж». Дана технологія широко використовується замовниками, які виконують великі обсяги друку, яким необхідно скоротити капіталізацію, при цьому перевести ці кошти в операційні витрати. 

Обрані технології дозволяють виставляти рахунок за виконану роботу в обумовлений час, відповідно єдиної зазначеною ціною усередненої заправки, відновлення картриджа. Згідно такого контракту, оплачується надрукована копія відповідно з фіксованою ціною, в яку входить вартість, як витратних матеріалів, так і планове обслуговування друкувального пристрою. 

Наша компанія співпрацює з провідними виробниками, які працюють в Україні. Через централізований веб-портал замовник в будь-який зручний для нього час може самостійно управляти замовленнями, контролювати хід виконання робіт, узгоджувати ціни за роботу і на запасні частини. 

Компанія ТОВ «Принт Експерт» поставляє всі види друкарської техніки, забезпечує замовника витратними матеріалами, забезпечує планове обслуговування і ремонт техніки, а так само її утилізацію.