Щоденнi потреби

 

Навіть в добре налагодженому механізмі іноді відбуваються збої, так і в відмінно організованому процесі виникають форс-мажорні ситуації. Якщо в картриджі закінчилася фарба, а друк відкласти ні в якому разі не можна, якщо закінчилася кручена пара, а робота з прокладання структурованої кабельної системи повинна бути виконана в найкоротші терміни, наша компанія негайно вирішить такого роду проблеми. 

Наші співробітники з легкістю відремонтують будь-яку техніку, при необхідності куплять, привезуть і встановлять запчастину, що вийшла з ладу. Допоможуть вирішити проблеми з утилізацією застарілої техніки, що вийшла з ладу. 

Напевно, будь-який фахівець із закупівель стикався з проблемою, коли необхідний електронний прилад продається за завищеною ціною, здавалося б, завжди можна знайти необхідне в інтернет-магазинах. Все б нічого, але тут виникає інша проблема - не всі інтернет-магазини готові співпрацювати за відстроченим платежем. Співробітники нашої компанії легко вирішать такі труднощі, ми знайдемо будь-яку необхідну Вам техніку на території України і організуємо її доставку в офіс. Замовнику не доведеться чекати, поки потрібну техніку доставлять в офіс. Наш кур'єр особисто доставить товар, якщо це потрібно зробити в терміновому порядку. 

Ми співпрацюємо з такими виробниками, як HP, Xerox, Samsung, Epson, Zebra, тому без проблем виконаємо побажання навіть найвибагливіших замовників. 

Компанія ТОВ «Принт Експерт» вирішує швидко і якісно будь-які щоденні труднощі, які можуть виникнути при роботі з друкованими пристроями та офісною технікою.