Сервіс та розширена гарантія

Компанія ТОВ «Принт Експерт» виконує широкий спектр послуг з встановлення, обслуговування та ремонту офісної техніки. Не секрет, що будь-яке обладнання потребує регулярного сервісному обслуговуванні. Ігнорування навіть самих дрібних неполадок може привести до серйозної поломки. А техніка, що вийшла з ладу сповільнить або повністю зупинить робочий процес, в результаті підприємство може понести великі втрати. Саме тому розумно заздалегідь звести ризик виникнення таких проблем до мінімуму - підписати контракт на сервісне обслуговування техніки. Відповідно до такого контракту, Ваша техніка буде регулярно перевірятися нашими фахівцями, і в разі поломки ми гарантуємо швидке відновлення працездатності серверного або мережевого устаткування. У контракті вказується час, за який ми зобов'язуємося відреагувати і усунути вказану неполадку. Ціни на наші послуги однакові по всій території України. Сервіс та розширена гарантія - це забезпечення швидкої та якісної роботи з діагностики виниклої неполадки і відновленню працездатності обладнання. 

Ще одна перевага підписання контракту - вся робота виконується на території замовника. Вам не доведеться самостійно перевозити обладнання та чекати в сервісному центрі своєї черги. У нас є доступ до будь-яких деталей і запасних частин, що істотно прискорює процес ремонту. 

Ми пропонуємо свої послуги не тільки компаніям, які знаходяться у великих містах. Наші сервісні центри є навіть в обласних центрах, Ви можете з легкістю організувати IT-підтримку своїх представництв і філій в потрібному районному чи обласному центрі. 

Враховуючи все вищеперелічене, можна підсумувати, що підписання контракту на сервіс і розширену гарантію економічно вигідно та зручно.