Програмне забезпечення

Наша компанія пропонує широкий перелік ліцензійного програмного забезпечення відомих світових виробників для корпоративних замовників:

-Офісне програмне забезпечення від Microsoft, IBM, Adobe, ABBYY

-Антивірусні системи DrWeb, Symantec, McAfee, ESET, TrendMicro, Лабораторія Касперського

-Системи резервного копіювання Symantec, EMC, Acronis

-Програмне забезпечення для віртуалізації робочих місць та серверів VMWare

Також наша компанія займається розробкою і впровадженням програмного забезпечення для мобільних пристроїв на платформах Androidта IOS. Мобільні додатки є не тільки яскравим та сучасним маркетинговим інструментом а й дозволяють вирішувати такі задачі:

-отримання оперативної інформації  та управління бізнесом в будь-який час, в будь-якому місці

-зменшення витрат бізнесу шляхом автоматизації різноманітних процесів

-привертання уваги замовників до вашої рекламної пропозиції

-оперативного інформування клієнтів про продукти і послуги, місцезнаходження офісів чи торгових точок, графіки роботи, ціни, акції та багато іншого

Ці програми актуальні для банків, учасників ринку HoReCa, страхових компаній, магазинів, бутіків, салонів, автосалонів, медичних закладів, тур фірм, салонів краси, інвестиційних та будівельних компаній.

Такі бренди як BMW, HugoBoss, Lufthansa, Rado, DonnaKaran, Carlingта багато інших мають свої мобільні додатки.

Мобільні додатки можуть бути розроблені як на WEB-платформі так і як native-програми. В залежності від задачі замовника кожен підхід має свої переваги.

 

Після розробки і впровадження програмного продукту наша компанія рекомендує заключити договір на подальшу підтримку. Для тих замовників, які не готові починати такий проект з нуля, компанія має кілька готових шаблонів, котрі адаптують під конкретні побажання клієнта.