IТ-iнфраструктура

Компанія ТОВ «Принт Експерт» займається побудовою високоефективних IT-інфраструктур, завдяки яким підвищується прибутковість бізнесу, скорочуються витрати виробництва і оптимізується діяльність інфраструктури. Досвідчена і висококваліфікована команда надає повний спектр послуг створення та підтримки IT-інфраструктур. Також компанія займається постачанням IT-техніки, програмного забезпечення, витратних матеріалів, надається сервіс оргтехніки, постгарантійний ремонт, ресайклінг, побудова серверних, СКС, розширення гарантії і контракти на підтримку працездатності бізнес критичного обладнання. Ми швидко і якісно виконуємо як дрібні, так і великі замовлення. Компанія ТОВ «Принт Експерт» пропонує замовнику наступні рішення:

- В інженерних системах це: системи безперебійного живлення, кондиціювання та моніторингу серверних;

- В структурованих кабельних системах це - локальні обчислювальні мережі, системи IP-телефонії, бездротові мережі передачі даних, системи відео-конференц зв'язку, відеоспостереження, системи контролю доступу;

- В обчисленні потужності це - кластерні системи різних видів доступності, відмовостійкості системи на рівні додатків / серверів / ЦОДа, мережі передачі даних

- SAN, високопродуктивні кластерні системи

- HPC, управління життєвим циклом інформації, системи резервного копіювання і відновлення даних, архівування, віртуалізація ресурсів, консолідація зберігання даних, обчислювальних ресурсів і мереж.

Для раціонального співробітництва з компанією пропонуються зручні схеми поставок. В обласних центрах замовник отримає товар на наступний день, а в Києві в день замовлення.