IТ-iнфраструктура

Підбір, постачання, запуск та підтримка серверного, мережевого обладнання, систем  зберігання даних від провідних світових брендів (HP, CISCO, DELL, Lenovo та ін.).

 

Розвиток Вашого бізнесу, зміни та оптимізація  бізнес-процесів, запуск нових продуктів, розширення мережі філій вимагає наявності гнучкої і масштабованої ІТ-інфраструктури. Спеціалісти ITcare при виборі рішень ставлять собі за мету досягнення  оптимізації витрат підприємства і підвищення продуктивності IT-сервісів, що використовуються замовником.

 

ІТ-інфраструктура, спроектована нашою компанією  буде відповідати трьом ключовим параметрам: постійній доступності, безпеці та надійності (відмовостійкості). 

 

Високий рівень досвіду і експертизи наших спеціалістів гарантує  високу якість і масштабованість пропонованих рішень. Ми проектуємо  локальні серверні ферми, термінальні структури для розподіленої мережі Ваших філій, а також більш високорівневі рішення, що включають консолідацію IT-ресурсів на майданчиках хмарних провайдерів в Європі з реплікацією усіх критично важливих даних.

 

Ми виконуємо:

 

  • Реалізацію інфраструктурних проектів, що включають підбір, постачання, запуск і технічну підтримку серверного і мережевого обладнання, систем  зберігання даних від провідних світових брендів;
  • Проектування і запуск термінальних мереж з використанням робочих місць на базі тонких клієнтів;
  • Проектування і монтаж СКС (структурованих кабельних систем) і ЕКM (електричних кабельних мереж) з підключенням джерел гарантованого електроживлення корпоративного рівня;
  • Проектування і монтаж бездротових мереж Wi-Fi;
  • Проектування і будівництво серверних кімнат з системами кондиціонування і віддаленого моніторингу;
  • Оренда хмарних ресурсів IaaS і фізичних серверів в Європейських Дата-центрах класу TIER-III;
  • Міграція в хмару – часткове чи повне перенесення інфраструктури і даних на майданчик хмарного провайдера в Європі;

 

Чому ми?

 

Досвід і кваліфікація наших спеціалістів дозволяють нам гарантувати максимально швидке і ефективне рішення Ваших задач з мінімальним інвестиційним навантаженням і низькою сукупною вартістю володіння (англ. Total Cost of Ownership, TCO) .