Задача: у зв'язку з переїздом компанії у новий офіс класу А виникла необхідність спроектувати, поставити, змонтувати та налаштувати систему трансляції мультимедійного контенту в переговорні кімнати, кабінети керівництва, кімнати відпочинку персоналу, на відеостіну біля рецепціїї.

Виконання: була спроектована система на базі самого сучасного відеообладнання LG Electronics включно з рекордними на той момент в Україні ТВ-панелями діагоналлю 86 дюймів. В короткі терміни система була змонтована та налаштована. Був проведений тренінг по користуванню системою для працівників замовника.

 

Задача: у зв'язку з переїздом Замовника у новий офіс класу А виникла необхідність спроектувати та змонтувати СКС, корпоративний Wi-Fi, електричну мережу гарантованого живлення, побудувати серверну, здійснити релокацію ЦОД-у, систем безперебійного живлення, комп'ютеризованих робочих місць, друкуючої техніки, мультимедійних систем тощо.

Виконання: у стислі строки, передбачені ТЗ, спроектовано та змонтовано усі системи в режимі роботи 24/7. Забезпечена релокація усього обладнання таким чином, щоб бізнеспроцеси Замовника не припинялись і тривали у звичному режимі як для бізнесу вцілому так і для усіх 250 працівників, що переїхали у новий офіс.

 

Задача: підвищити швидкість роботи персоналу (в околі 1000 чоловік) з програмним забезпеченням та забезпечити гарантований високий рівень захисту даних від пошкоджень шляхом побудови власного ЦОДу компанії на базі відмово стійкого кластеру та мережевого сховища.

Виконання: спроектований відмовостійкий кластер на базі восьми серверів компанії Hewlett Packard BL460c Gen8 та мережевого сховища 3PAR серії 7200. Виконана поставка техніки та впроваджена програма проактивного сервісу: забезпечення відновлення працездатності комплексу у передбачені технічним завданням терміни  з превентивним пошуком помилок чи поломок.

 

Задача: замінити понад триста застарілих робочих станцій та моніторів на сучасні комп’ютери з врахуванням вимог до ергономіки робочого місця, спеціалізованого програмного забезпечення та оптимізації бюджету на закупку та обслуговування протягом усього терміну експлуатації.

Виконання: нашими спеціалістами був проведений аналіз пропозицій на ринку з врахуванням вимог замовника та тенденцій випуску даного виду техніки.  Була обрана модель моноблока провідного виробника компютерів та компютерних комплектуючих компанії Asus і здійснена поставка замовнику партії сучасних пристроїв. Компактні розміри нових компютерів дозволили більш ефективно використати площу в офісі замовника, відведену під робочі місця персоналу. При цьому великий розмір екрану моноблока, потужний процесор забезпечили швидку та надійну роботу спеціалізованого програмного забезпечення. Спеціальні умови розширеної гарантії  дозволять не витрачати кошти на ремонт техніки протягом запланованого терміну експлуатації.

 

Задача: обладнати автонавантажувачі терміналами збору даних (ТЗД) таким чином щоб зробити можливим зчитування штрихкодів з палет на стелажах.

Виконання: аудит, аналіз, підбір виробника та моделі ТЗД, яка максимальна відповідала технічному завданню (вибрано сканер виробництва компанії Motorola) Постачання ТЗД, розробка та виробництво спеціалізованого кріплення, монтаж пристроїв на автонавантажувачах безпосередньо на підприємстві замовника.